Poduszka do spania DAR SNU

Sprzęt firmowy Dar-Med

Cena:60.00

Poduszka DAR SNU, dostarczając szyi właściwego oparcia, pozwala na przedłużenie podczas pory nocnej dobroczynnego działania leczenia ortopedycznego i fizykoterapii. Jej korzystne działanie związane jest z jedynym z swoim rodzaju kształtem. Składa się ona z dwóch wałków o różnych średnicach, umożliwiających ułożenie głowy w czterech pozycjach, zapewniających idealną postawę pacjentowi.
Dzięki poduszce DAR SNU, prawidłowe ułożenie szyi między głową i ramionami powoduje rozciągnięcie wystarczające do zniwelowania ciężaru głowy. Działanie to zachodzi zarówno przy ułożeniu na plecach, jak i w pozycji na boku, przy czym poduszka DAR SNU umożliwia swobodny wybór ulubionej pozycji do spania, a także jej instynktowną zmianę podczas snu.
Miękka, dostosowana do kształtów anatomicznych, wykonana z materiału (pianki), który nie powoduje podrażnień skóry, poduszka
DAR SNU jest także wyposażona w dający się łatwo zdejmować i prać, bawełniany pokrowiec.
PODUSZKA CHRONIĄCA SZYJĘ – 4 POZYCJE W JEDNEJ
Poduszka DAR SNU zapewnia zdrowy i wygodny sen ponieważ stanowi dobre oparcie dla szyi i zapewnia właściwe rozciągnięcie kręgów szyjnych. Jest uniwersalna, ponieważ 4 różne pozycje, jakie można dzięki niej uzyskać, nadają się doskonale do każdej szyi.


ZASTOSOWANIE :
Poduszka DAR SNU przeciwdziała następującym zaburzeniom, powodowanym zazwyczaj brakiem oparcia dla kręgów szyjnych podczas snu:
- Kręcz szyi
- Migrena
- Zdrętwienie mięśni karku i ramion
- Mrowienie w stawach

 

Jej korzystne działanie przynosi ulgę osobom cierpiącym na:
- Zapalenie stawów
- Bóle szyi
- Bóle w stawach szczękowych i inne bóle w okolicach twarzy
- Zespoły szyjne pourazowe (silne ciosy i inne)

 

Na poduszkę udzielamy 2 lata gwarancji.