Szafka Przyłóżkowa

Łóżka i akcesoria » Akcesoria

Cena : DO UZGODNIENIA

Szafka wykonana jest starannie , co sprawia, że posiada estetyczny wygląd. Poza tym jest wytrzymała i praktyczna. Zaletą szafki jest wysuwany blat, który może być przeznaczony np. na żywność. Prezentowana szafka posiada kółka, które pozwalają na  jej przemieszczanie  wraz z zawartością. Kółka te posiadają blokadę, co zabezpiecza szafkę przed przesuwaniem oraz sprawia, że jest stabilna. Przyłóżkowa szafka posiada otwierane drzwi oraz szufladę, które wyposażone są w uchwyty. Szuflada posiada także możliwość zamykania na klucz.

Wymiary szafki wynoszą: 87 x 58 x 48 cm.

Cechy szafki: wysuwany blat (wymiary 590 x 340 cm ) szuflada ma możliwość zamykania na klucz otwierana szuflada i drzwi z uchwytami wykonana z materiału drewnopodobonego posiada 4 jezdne kółka z blokadą praktyczna i funkcjonalna posiada estetyczny wygląd solidna konstrukcja.

 

Cena do uzgodnienia*

Oznacza że produkt jest dostępny w Naszej ofercie natomiast jego cena zależy od kilku czynników, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, a udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat ceny wybranego przez Państwa produktu.